Poznaj urokliwe, magiczne miejsca.
Jak Mazury – to tylko Zachodnie!

Nasz obiekt położony jest na skraju wsi Kątno otoczonej lasem i przylegającej do jeziora, Szeląg Wielki. Działka wokół domu o powierzchni 0,5 ha w odległości 80 m od brzegu jeziora, 8 km od Ostródy daje wspaniałe miejsce na wypoczynek dla tych co marzą o pobycie na Mazurach.
Domowe posiłki, wypoczynek aktywny lub leniwy relaks. Wypoczynek w domowym nastroju, wśród urzekającego piękna dziewiczej mazurskiej przyrody. Zapewniamy, że na Mazurach Zachodnich doznacie wielu estetycznych i emocjonalnych wrażeń. W pokojach gościnnych i pomieszczeniach pobytu dziennego jak i na całej posesji stworzono gościom domowy nastrój.

Mazury Zachodnie

Mazury Zachodnie pod względem przyrodniczym należą bez wątpienia do najciekawszych i najpiękniejszych regionów naszego kraju. Bogactwo tutejszej fauny i flory, ciekawa rzeźba terenu i bezmiar wód stanowią o dużej atrakcyjności tego miejsca. Tu właśnie wita turystów jedno z największych i najpiękniejszych jezior Polski – Jeziorak. Tędy przepływa niezwykle urokliwa rzeka Drwęca. Tu biegnie unikalny Kanał Elbląski! Jeden z cudów Mazur Zachodnich.

Magiczne Miejsca

Mazury Zachodnie to kraina jeszcze nie zdobyta. Na swoich odkrywców ciągle oczekują tu niezwykle urokliwe, magiczne wręcz miejsca. Kryją się w zielonych lasach, pośród wzgórz, między srebrzystymi jeziorami i rzekami.
Zapraszamy do odkrywania esencji Mazur!

Agroturystyka na Wielkim Szelągiem koło Ostródy zaprasza na wczasy letnie, zimowe, rodzinne wakacje, weekendy w gronie przyjaciół, spotkania okolicznościowe oraz na nocleg przejazdem w podróży.